+90532 720 63 81 info@turtoy.com Çekme ve Pikap üstü karavan modelleri.

Kalite Politikamız

Turtoy Karavan olarak tüm faaliyetlerimizi; Kalite Yönetimi yaklaşımı ile stratejik hedeflerimiz ile uyumlu, müşteri odaklılık temel ilkesine dayalı, yenilikçi düşüncelerin desteği ve toplumsal sorumluluk bilinciyle yöneterek sürekli geliştiririz.

Kaliteli ve güvenli üretimi bir yönetim sorumluluğu olarak kabul eder, tüm çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve üreticilerimizin Kalite Politikamızı benimsemesini sağlarız. Bu amaçla, tüm çalışanlarımızın Kalite Sistemimiz ile ilgili kavram ve ilkeleri anlamalarını sağlamak için sürekli ve planlı eğitimler yaparız.

Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutar, sağlıkta yaşam kalitesini artırmak; çağdaş, güvenilir, yenilikçi çözümlerle hayatın her evresinde yer almak amacıyla büyük bir tutkuyla çalışırız.

Tüm işlerimizi yasalara uygun yürütmek, çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve tüm iş ortaklarımıza karşı dürüst, şeffaf, tarafsız, ahlaklı ve profesyonel davranmak, Turtoy isminin saygınlığını ve güvenilirliğini korumak önceliğimizdir.