+90532 720 63 81 info@turtoy.com Çekme ve Pikap üstü karavan modelleri.

Hakkımızda

TURTOY KARAVAN, 2019 yılından itibaren özel ve kamu kurumlarına özel amaçlı treyler ve treyler üstü makine üretimi yapan Teskur Makine İnovasyon Otomotiv İthalat İhracat Dış Ticaret Ltd. Şti.  bünyesinde 2022 yılında kurulmuştur. Üretim merkezi Konya ve satış ofisi (İstanbul)  olmak üzere çekme ve pikap üstü karavan modellerini fiyat&performans kapsamında Türkiye ve dünya standartları arasında konumlandırarak karavan ve karavancılığı yerli ve yabancı kamp ve doğa severlere ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir.

Turtoy Karavan, panel (CTP) ve monoblok fiber döküm teknikleri ile üretilen karavanları,  profesyonel ve müşteri memuniyeti odaklı genç, çağdaş, ve enerjik kadrosuyla kullanıcılarına ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Turtoy Karavan olarak, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edilebilecek karavanlar üreterek, her zaman en yüksek kalitede ürün ve  hizmet teslimleri ile satış sonrası servis, bakım, yedek parça tedariği gibi ana başlıkları birleştirdik ve değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda kendisini ve ürünlerini durmadan geliştirerek sektörün ve karavancılık olgusunun daha doğru bir zemine yerleşmesine ve gelişmesine katkı sunmayı hedefledik.